Продукція та послуги

Компанія Steel Hub здійснює поставки рулонної сталі з полімерним покриттям з Європи і Південно-Східної Азії в широкому асортименті. Ми поставляємо сталь наступних основних сегментів ринку:

Сталь оцинкована в рулонах

Оцинкована сталь в рулонах застосовується для виготовлення широкого асортименту продукції, в основному, будівельного призначення. Залежно від технічних параметрів, оцинкована сталь може використовуватися для виробництва гіпсокартонних профілів, віконних профілів, профнастилів, плоского листа і штрипсів, елементів несучих конструкцій (гнуті швелера і ЛСТК), товарів народного споживання (відра, пральні дошки, лопати, садові тачки) тощо.

Основними характеристиками, які визначають якість і область застосування рулонної оцинкованої сталі, є:

1. Марка сталі. Найбільш поширеними марками оцинкованої сталі, які використовуються в будівництві, є: DX 51, S 220-S320 GD, S 350-S 550 GD, 08КП / 08ПС, 3ПС та інші.

2. Товщина цинкового шару з обох сторін сумарно: варіюється в діапазоні від 20 г / м2 (китайський низькоякісний матеріал) до 275 г / м2 (1 сорт оцинкованої сталі) і навіть більше (до 550 г / м2 – підвищений вміст цинку).

3. Геометрія рулону. Товщина оцинкованої сталі в рулоні може варіюватися від 0,16 до 4 мм. Залежно від ширини рулону розрізняють штрипс – це рулон шириною до 750 мм, і, власне, рулон – від 750 до 1650 мм. Оцинкована сталь зазвичай поставляється в рулонах вагою від 2 до 10 тонн (рідше – понад 10 тонн).

Також оцинковану сталь розрізняють за. малюнком кристалізації цинку. Більшість сучасних виробників виробляють оцинковану сталь з матовою поверхнею (тн. “матову”), при цьому на ринку присутня і оцинкована сталь з візерунком (тн. “ялинкою”), в основному вироблена на менш сучасному обладнанні (наприклад, MMК ім. Ілліча., м. Маріуполь, Україна).

Сталь алюмо-оцинкована в рулонах

Алюмо-оцинкована сталь – відносно новий продукт на металургійному ринку. Алюцинк – це сплав алюмінію (55%), цинку (43,4%) і кремнію (1,6%). Основна перевага даного сплаву – відмінні антикорозійні властивості, що дозволяє його використовувати в деяких агресивних середовищах, або ж в разі необхідності надання гарантії на конструкцію (покрівлю, фасад) будівлі.

У порівнянні зі звичайною оцинкованою сталлю, алюмо-оцинкований метал дає приріст в довговічності в 3-6 раз в залежності від специфікації. Основна область застосування алюмоцинка – захисні конструкції (профнастили, плоский лист, аксесуари тощо).

На відміну від звичайної оцинкованої сталі, алюмо-оцинковані рулони зазвичай поставляються з вмістом сплаву від 90 до 185 г / м2, що еквівалентно 140 – 275 г / м2 цинкового сплаву. Інша найважливіша відмінна особливість специфікації алюмоцинкового сплаву – обов’язкова наявність AFP – anti-finger print – спеціальної захисної плівки товщиною 2-3 мкм, яка наноситься на поверхню сталі з метою недопущення утворення темних плям в процесі подальшої експлуатації даного матеріалу.

Сталь оцинкована з полімерним покриттям в рулонах

Технологія виготовлення сталі з полімерним покриттям була запатентована англійською компанією British Steel в кінці 60-х років. З тих пір оцинкована сталь з полімерним покриттям застосовується в будівельній та інших галузях як матеріал, який володіє оптимальним співвідношенням вартості і довговічності, а також привабливим зовнішнім виглядом.

Крім декоративної функції, полімерне покриття є додатковим захистом для оцинкованої сталі від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Сучасні виробничі лінії дозволяють наносити покриття на оцинковану сталь у дуже широкому асортименті, які розрізняються за типом використовуваного полімеру, кольором, текстурою тощо.. Колір полімерного покриття зазвичай вибирається відповідно до карти кольорів RAL (німецький стандарт кольорів, розроблений в 1927 році), при цьому існують і інші стандарти кольорів.

Стандартні характеристики сталі з полімерним покриттям

Марка сталіDX51D, S220-S350 GD + ZN, 08ПС, 08КП, 08Ю
Товщина металу0,2 – 1,0 мм
Вага рулону3 – 10 т
Внутрішній діаметр рулону508 – 610 мм
Товщина цинкового покриття100-275 г / м2.
Ширина рулону1000 – 1250 мм
Зовнішнє покриття поліестерглянцеве (PE), матове (PEMA), 1- або 2-стороннє
Товщина лицьового покриттяPE – 25 мкм, PEMA – 35 мкм.
 

 

Розрізняють різні текстури полімерних покриттів (глянцева "ПЕ", матова дрібнозерниста і матова крупнозерниста "PEMA")

Глянець

Дрібнозернистий мат

Крупнозернистий мат

Можлива поставка оцинкованої сталі з полімерним покриттям і інших специфікацій стандартних і нестандартних кольорів, а також інших типів покриттів.

Зверніть увагу! Сталь оцинкована з полімерним покриттям від різних виробників і навіть різні партії металу одного виробника можуть відрізнятися за кольором, зернистістю і текстурою поверхні. При необхідності дозамовлення матеріалу – обов’язково уточнюйте дану особливість замовлення у менеджерів.

Оцинкований лист з полімерним покриттям широко використовується для виготовлення різних конструкцій, покрівельних і фасадних матеріалів, плоского листа та аксесуарів. В останні роки спостерігається стабільне зростання продажів даного матеріалу на ринку України та СНД, в тому числі, за рахунок заміщення продажів традиційної оцинкованої сталі.

Також однією з різновидів полімерних покриттів це метал з імітацією структири дерева або каменю так назаваєтся "Printech" (розрізняють 2 види самого покриття "2Д" і більш матова дрібнозернистий "3Д")

Golden Oak 2D

Wenge

Golden Pine 3D

Різновиди захисно-декоративних покриттів сталі

На сьогоднішній день існує безліч захисно-декоративних покриттів. Кожне покриття відрізняється складом, стійкістю до ультрафіолетових променів (здатністю не вигорати на сонці і зберігати колір), стійкістю до перепадів температур і механічних пошкоджень. Нижче наведені основні параметри найпопулярніших полімерних покриттів.

Декоративно-захисне глянцеве покриття на основі поліефіру. Звичайна товщина полімерного шару лицьової сторони в якісному поліестері європейського походження – 25 мікрон. В цілому це одне з недорогих покриттів, при цьому володіє хорошою пластичністю і стійкістю до температурних перепадів.

Вироби з даним покриттям мають відносну корозійну стійкість і широку область застосування. При цьому покриття володіє невеликою стійкістю до механічних пошкоджень і слабкою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

Перевагою покриття є величезний вибір кольорів, естетичність, а також приваблива ціна (невелика доплата в порівнянні зі звичайною оцинкованою сталлю).

Захисно-декоративне матове покриття на основі поліефірної смоли,. при цьому досить пластичне, та володіє підвищеною стійкістю до хімічного впливу і відмінними механічними властивостями, які досягаються за рахунок товщини покриття – до 35 мікрон (у деяких виробників – і більше того). Покриття має гарну стійкість до погодних умов і корозійну стійкість.

За рахунок матової, а не глянцевої поверхні, покриття має більш привабливу і “багату” текстуру, схожу з натуральними матеріалами. При використанні виробів з оцинкованої сталі з матовим покриттям в якості покрівельного матеріалу – такі покрівлі не відблискує і візуально створюють враження більш дорогого матеріалу.Пластизол (PVC)

Полімер, що складається з полівінілхлориду і пластифікаторів. Покрівельна оцинкована сталь покривається шаром пластизолу у 100 і 200 мікрон. Завдяки великій товщині, це покриття найстійкіше до механічних пошкоджень, має високу корозійну стійкість, що створює додатковий захист в умовах забрудненого навколишнього середовища, проте воно має порівняно низьку стійкість кольору в умовах надмірного ультрафіолетового випромінювання, тобто швидко вицвітає на сонці в південних регіонах. Покриття має рельєфну поверхню – тиснення, імітує шкіру або штриховую насічку, не дає сонячних відблисків.

Покриття, що, складається із полівінілфториду (80%) і акрилу (20%). Товщина покриття ПВДФ становить 27 мкм, при цьому йому властива сильна жорсткість при відмінній пластичності. Саме полімерне покриття ПВДФ (PVDF) ) найбільш стійке до будь-яких немеханічних впливів навколишнього середовища, не вицвітає з часом і забезпечує підвищену стійкість до корозійного впливу води та снігу, а також кислот і лугів. Таким чином, вироби з покриттям PVDF застосовуються, насамперед, там, де потрібне тривале збереження кольору, блиску і чистоти поверхні.

Як і покриття поліестер, PVDF відрізняється гладкою глянцевою поверхнею з блиском. Для додання ще більшої привабливості часто застосовуються спеціальні лаки, які дають можливість передати металевий відблиск або інші цікаві ефекти.

Декоративне захисне полімерне покриття на основі поліуретану з додаванням поліаміду. Покриття Пурал наноситься на оцинковану сталь шаром 50 мікрон. Дане покриття має підвищену стійкість до хімічних, механічних і природних впливів. Це покриття відрізняється стійкістю кольору до ультрафіолетового випромінювання, підвищеною міцністю, а також володіє високими антикорозійними властивостями і хорошою стійкістю до механічних пошкоджень. Матовий Пурал також відрізняється більш ефектним зовнішнім виглядом.

Торгова назва ПУРАЛ ( «PURAL») є зареєстрованим товарним знаком компанії Ruukki (Фінляндія).

Інноваційний полімерне покриття, яке відтворює складні природні візерунки, і надає звичного і монотонного будівельному екстер’єру будівель елегантний зовнішній вигляд. Покриття представлено більш ніж в 80, візерунках.

Нижче наведені дані для стандартних типів і розмірів оцинкованої сталі з полімерним покриттям (полімерна сталь в рулонах).

Характеристики сталевого прокату з полімерним покриттям згідно ГОСТ та інших норм

Форма випускуРулон, лист
Товщина, ммвід 0,2 до 1,2 – для холоднокатаної основи (рулон)
від 0,4 до 1,2 – для гарячеоцинкованої основи (рулон)
0,5 (лист)
Ширина, мм700-1650 (рулон)
1250 (лист)
Маса, т5-15 (рулон)
Тип кромкиНе обрізна, обрізна
За типом сталевої основиПрокат тонколистовий холоднокатаний
Сталева основа повинна відповідати всім встановленим нормам для холоднокатаного прокату по:
EN 10130 (сталь марок DC01, DC03, DC04),
ТУ 14-101-496 (здатність до витяжки ВОСВ, ОСВ, СВ),
ГОСТ 9045 (здатність до витяжки СВ, ВГ),
ГОСТ 16523 (групи міцності К260В, К270В, К310В, К330В, K350В, К390В, К490В,
OK360В, ОК370В; здатність до витяжки Г, Н),
ГОСТ 13345 (марка ЧЖК) тощо.
Прокат тонколистовий холоднокатаний гарячеоцинкований
Сталева основа повинна відповідати всім установленним нормам для холоднокатаного гарячеоцинкованого прокату по:
EN 10142 (сталь марок DX51D + Z, DX52D + Z,, DX53D + Z, DX54D + Z,, DX56D + Z,),
EN 10147 (сталь марок S220GD + Z, S250GD + Z,, S280GD+Z),
ТУ 14-101-497 (здатність до витяжки ВОСВ, ОСВ, СВ, ВГ),
ГОСТ 14918 (категорія витяжки ВГ, Г, Н, група ХП) тощо.
За типом покриттялакофарбове, пластизольне
За кольором покриттяКолір покриття обирається на основі каталогу кольорів типу RAL Classic або RAL Design, або по іншим картам кольорів
За видами нанесення покриття– одностороннє
– двостороннє
– двошарове
Матеріали покриття1. Лакофарбові:
акрил – AY;
епоксид – EP;
поліефір – SP;
поліамід-модифікований поліефір – SP-PA;
силікон-модифікований поліефір – SP-SI;
акриловий силікон – AY-SI;
поліуретан – PUR;
поліамід-модифікований поліуретан – PUR-RA;
полівінілденфторід – PVDF);

2. Пластизольні:
полівінілхлоридний пластизоль – PVC (P);
Товщина лицьового покриттяAY – 5-25 мікрон;
EP – 3-20 мікрон;
SP – 5-60 мікрон;
SP-PA – 15-50 мікрон;
SP-SI – 15-40 мікрон;
AY-SI – 25 мікрон;
PUR – 10-60 мікрон;
PUR-RA – 10-50 мікрон;
PVDF) – 20-60 мікрон;
PVC (P) – 40-200 мікрон.
УпаковкаВ рулонах вагою до 6 т. Упаковка: водонепроникний папір, металева окантовка/упаковка
МаркуванняДві бірки з зазначеним № контракту, № спеціфікаціі, № партії, № плавки, марки сталі, розмірів, ваги нетто, ваги брутто, ГОСТ або інших технічних умов.

 

Весь товар на нашому складі зберігається у відповідності з нормативними вимогами до групи по ГОСТ 15150 (неопалювані приміщення без прямого впливу на металопрокат сонячних променів та дощу).

Кольори можуть відрізнятись від реальних так як це залежить від кольорово-передачі монітор.