Про компанію

Компанія Steel Hub допомагає клієнтам розвивати бізнес в сфері переробки рулонної сталі з покриттями, роблячи внесок у розвиток будівельної галузі України

Історія Steel Hub

Компанія Steel Hub була заснована в серпні 2018 року командою фахівців в галузі дистрибуції рулонної сталі з покриттям і виробів з неї в м. Київ, Україна.

Компанія є незалежним трейдером, який здійснює поставки сталі від різних виробників. Ця незалежність гарантує, що Компанія пропонує оптимальні рішення, які максимально відповідають потребам клієнтів з точки зору якісних характеристик продукції, відповідності специфікації, фінансових умов, сервісу.

Компанія динамічно розвивається і пропонує широкий асортимент рулонної сталі з покриттям для будівельної галузі України та країн СНД. Завдяки висококваліфікованому персоналу і напрацьованим довгостроковим відносинам з провідними постачальниками в галузі, Компанія може запропонувати рішення для будь-якого сегменту ринку і сфери застосування сталі з покриттям.

Компанія орієнтована на розвиток довгострокових відносин з клієнтами, виступаючи не тільки як постачальник продукції, але і надаючи послуги з аутсорсингу закупівельної функції, а також технічного і маркетингового консультування для ключових клієнтів. Компанія прагне до спільного з клієнтами розвитку бізнесу з постачання і переробки сталі з полімерним покриттям в Україні і країнах СНД.

Серед партнерів Компанії – найбільші оператори ринку готових виробів з тонколистової сталі з покриттями в Україні. Це виробники металочерепиці, профнастилів, плоского листа та аксесуарів, сендвіч-панелей з різними типами наповнювачів, металевих водостічних систем, гіпсокартонних і віконних профілів, постачальники каркасів і ЛСТК. Компанія Steel Hub прагне зайняти лідируючі позиції на цільових ринках як за обсягами продажів серед незалежних трейдерів, так і по впізнаваності бренду і цінності співпраці із Компанією, що сприймається споживачами.. Пропонуючи ефективні рішення для споживачів, Компанія робить внесок в розвиток будівельної галузі вцілому та ринку сталі з покриттям зокрема.

Steel Hub на сучасному ринку

Філософія Компанії Steel Hub полягає в побудові довгострокових відносин з ключовими операторами цільових для компанії ринків, спрямованих на стабільний спільний розвиток бізнесу клієнтів.

Наявність команди висококваліфікованих фахівців, що володіють глибокими технічними знаннями, а також великим досвідом роботи на локальних ринках в регіонах присутності компанії, дозволяє розвивати найтісніші відносини з виробниками і споживачами, що є життєво важливою вимогою в світі торгівлі. Крім того, широке охоплення ринку дозволяє нам надавати клієнтам оптимальні рішення, використовуючи ефект масштабу і з’єднуючи споживачів і продавців з різних частин світу.

Компанія Steel Hub поєднує в собі індивідуальний підхід до бізнесу кожного клієнта, підкріплений глибокою галузевою експертизою і прихильністю загальним цілям, цінностям і стратегії розвитку.

Якість наших співробітників і напрацьовані довгострокові відносини – основа нашої стратегії і предмет для гордості. Ці атрибути, в поєднанні з нашими знаннями про вимоги клієнтів і постачальників, а також широким асортиментом, дають нам конкурентну перевагу на цільових ринках.

Ключем до успіху Steel Hub є ефективна стратегія, що дозволяє ефективно і гнучко адаптуватися до нових ринкових умов, а також швидко реагувати на будь-які зміни.

Наша команда

Євген Козлов

Партнер STEEL HUB. Володіє 15-річним досвідом управління великими виробничими і торговими компаніями ринку сталі з покриттям в Україні. Працював на керівних комерційних посадах в компаніях-лідерах ринку – таких, як “ТПК”, “Метали та Полімери”, ГК “Сталекс”, “Модуль-Україна”. Спеціалізація: стратегічне управління, маркетинг і продажі.

Олександр Терещенко

Партнер STEEL HUB. Володіє глибокими знаннями і досвідом побудови ланцюгів поставок і управління комплексом маркетингу в ринку виробів з рулонної сталі з покриттям. Має багаторічний досвід здійснення ЗЕД-операцій, напрацьовані відносини з ключовими операторами металургійного ринку в Україні та країнах СНД. Спеціалізація: управління закупівлями, ЗЕД-діяльність.

Володимир Гітько

Партнер STEEL HUB. Володіє більш, ніж 20-річним досвідом управління торгово-виробничим бізнесом на ринку рулонної сталі з покриттям і чорного металопрокату. Курирував постановку системи управління і автоматизації виробництва, управлінського обліку і планування тощо. Спеціалізація: операційний менеджмент, фінансовий менеджмент.